Консультації та питання співробітництва за телефонами:

+380 (44) 332-33-19
+380 (44) 423-90-81
+380 (50) 331-78-72
jark@ukr.net

COVID 19

Формування резистентності організму людини до коронавірусу SARS-CoV-2 COVID-19 за допомогою біологічно активного йоду (БАЙ) у формі «йодіс-концентрату».

Вірус COVID-19 у центрі уваги людей землі, і підходи до подолання пандемії виробляються науковим співтовариством.

Песимістичний розрахунок термінів пандемії показує можливу тривалість до 3-х років з інфікуванням до 3 млрд. осіб, а у разі проведення ефективних карантинних заходів тривалість може скоротитися до 2-х років із меншою кількістю інфікованих (1). За оцінками ВООЗ буде потрібно не менше 5-ти років, щоб взяти під контроль ситуацію, відповідно світова економіка перейде на швидкість нижче за першу, а взаємодія між країнами буде призупинена.

Пропонований нами варіант вирішення глобальної проблеми з SARS-CoV-2 COVID-19 заснований на практичному досвіді, аналізі наукових праць, у тому числі більш ніж 20 000 робіт, пов'язаних із SARS-CoV-2 COVID-19, виконаних у період з лютого по травень 2020 року (https://connect.medrxiv.org/relate/content/181) та ін.

Ми брали до уваги експертний досвід німецьких, китайських, російських, японських, американських, українських лікарів та науковців, які працюють у всіх галузях медицини над вирішенням проблеми. Вважаємо, що лікування вже хворих на коронавірус людей надзвичайно важливе, але є ще здорові люди, і їх набагато більше.

Наш підхід спрямований на приведення імунної та ліпідо-транспортної систем організму людини до стану резистентності проти SARS-CoV-2 та інших подібних вірусних інфекцій.

За його реалізації організму людини треба вирішити такі: №1 - забезпечити нормальний рівень інтерферону, №2 - забезпечити нормальний рівень Т-клітин, №3 - забезпечити рівень "цитокінового шторму" прийнятним.

Це досягається забезпеченням організму такими компонентами:

регулярно:

  • Біологічно активний йодин (BAI) у вигляді "Iodis-concentrate + Se" 250 mkg PO bid – біологічно активний йод БАЙ у формі «Йодіс-концентрат + Se» 250 мкг або
  • Біологічно активний йодин (BAI) у вигляді "Iodis-concentrate" 200 mkg PO bid - біологічно активний йод БАЙ у формі «Йодіс-концентрат» 200 мкг.
  • Vitamin C 200-500mg/day - Вітамін С 200-500 мг/день.
  • Vitamin D 1000 IU QD – Вітамін D 1000, 25 мкг.

у періоди пандемії:

  • BAI у вигляді "Iodis-concentrate + Se" 4000 mkg (50* ml) PO bid - БАЙ у формі «Йодіс-концентрат + Se» до 4 000 мкг (50* мл) тричі на день з питною водою, чаєм і т. д. поступово доходимо до максимальної норми 100 000 мкг (100 мг). Контролюємо своє самопочуття (кожна людина індивідуальна). Якщо Вам дискомфортно, необхідно зменшити дозу та проконсультуватися з лікарем. Концентрат дуже добре засвоюється та легко виводиться з організму (якщо зайвий), має високу біологічну активність. Дітям віком до 10 років рекомендуємо норму йоду до 10 000 мкг (10 мг) на добу.
    *Йдеться про «Йодіс-концентрат» із вмістом БАЙ 80 000 мкг/л (80 мг/л).
  • Vitamin C 500mg/day, dihydroquercetin (taxifolin) 50 mg/day - Вітамін С 500 мг/день, дигідрокверцетин 50 мг/день.
  • Vitamin D 2000 IU QD – Вітамін D 2000, 50 мкг.

у разі захворювання для не госпіталізованих пацієнтів:

  • BAI у вигляді "Iodis-concentrate + Se" 1000 mkg PO bid - БАЙ у формі «Йодіс-концентрат + Se» 4 000 мкг.
  • Vitamin C 2000 mg/day plus dihydroquercetin (taxifolin) 100 mg/day Вітамін С 2000 мг/день або дигідрокверцетин 100 мг/день.
  • Vitamin D 5000 IU QD – Вітамін D 5000.
  • Антивірусний препарат за призначенням лікаря.
  • Інші препарати за призначенням лікаря.

Наведені вище рекомендації обґрунтовуються наступним:

Відомо що:

  • Вірус має дуже довгий інкубаційний період, протягом якого людина-носій заразна, безсимптомні хворі теж заразні.Для ідентифікації COVID-19 потрібні тест системи: з високою чутливістю, з швидким підтвердженням результату, що забезпечують специфічність, тобто здатні виявляти саме COVID-19. Поки що тест систем відповідають цим 3-м основним вимогам немає.
  • Коронавірус SARS-CoV-2 відноситься до групи РНК-вірусів, для яких характерні високі темпи мутацій у період поширення, доведено можливість повторного інфікування.
  • Це вже створило складнощі з розробкою вакцин, крім цього матиме місце феномен антитілозалежного посилення інфекції.
  • Коронавіруси можуть мати кілька форм співжиття з організмом людини. Вони можуть стати вірусами, які живуть в організмі і не приносять хвороби, як і багато інших вірусів, які викликають ГРВІ. Чи стане цей вірус одним із співмешканців людини або він повністю йде з організму, а при кожному новому попаданні, викликає нове захворювання – це питання, які стоять перед сучасною наукою вірусології та імунології.
  • У багатьох випадках після лікування – "одужання" уражені легені, судини, інші органи, тобто з'являються нові інваліди, що призведе до непередбачуваного соціального навантаження для держав.
  • Велика кількість мутацій вірусу – складність при виготовленні вакцин. Буде присутній феномен антитілозалежного посилення інфекції SARS-CoV-2 COVID-19 у людей, які вакциновані неповноцінними вакцинами (тобто.тими, епітопи антигенів яких були змінені в процесі отримання вакцини настільки, що антитіла, що виробляються плазмоцитами до них малоспецифічні), це може проявитися важким перебігом хвороби при інфікуванні збудником, проти якого проводилася вакцинація.
  • Застосування противірусних препаратів поки що - блукання в темряві. На даний момент 05.2020 підтверджено, що жоден із відомих противірусних препаратів, який виробляється «Біг Фармою», не здатний інгібувати мутацію вірусу.

У тому числі Ремдесевір під час клінічних випробувань також показав відсутність дії на вірус: https://www.ft.com/content/0a4872d1-4cac-4040-846f-ce32daa09d99. Різні антивірусні препарати, використані при лікуванні в Ухані, пізніше були досліджені і підтверджено, що жоден з них не впливає на вірус будь-якого впливу. У тому числі до (Hydroxychloroquine) (гідроксихлорохін, у т.ч. Хлорохін), терміни «очищення організму» від SARS-CoV-2 та динаміка цього процесу у хворих, які отримували HCQ і у тих, хто його не отримував, були однаковими https ://www.medrxiv.org/content/10.1101/2020.04.10.20060558v1. Одночасно прийшли результати з Бразилії, де 9 пацієнтів з 11 у контрольній групі, які отримували хлорохін, померли.

Інтерферон – розглянемо його дію разом із професором Крістіаном Дростен. «Для коронавірусу атипової пневмонії, для старих коронавірусів є старі дані, отримані на приматах. І ще було невелике клінічне дослідження. Треба сказати, що інтерферон має дуже серйозні побічні ефекти. Людина почувається дуже погано від застосування цього препарату. Його вводять у м'яз. Це не пігулка, яку можна швидко проковтнути. За наявними даними, тобто. за даними досліджень проти SARS на приматах і дуже маленькій вибірці пацієнтів, він діє вірус лише у тому випадку, якщо його дати дуже рано. І є достатні свідчення експериментальних досліджень, які говорять про те, що якщо дати інтерферон надто пізно, він все зробить лише гірше. У такому разі це є контрпродуктивним. Ось чому я вважаю інтерферон небезпечною речовиною у клінічних випробуваннях.Потрібно достеменно знати, коли його давати! Тому для досліджень потрібні пацієнти на самому початку хвороби та з особливими обставинами, наприклад, із групи високого ризику. Тоді про це можна думати». З вище сказаного випливає, що інтерферон діє на вірус у тому випадку, якщо він присутній в організмі і необхідно забезпечити вироблення інтерферону відразу після контакту.

Повноцінне клінічне дослідження було виконано у 2010-2012 р.р. російськими вченими: «Робота імунної та ліпідотранспортної систем організму в нормі та при дисфункції щитовидної залози» кандидатом медичних наук Малахової Ю.І., що включало контрольну групу здорових чоловіків віком від 20 до 50 років; та основну групу з гіпофункцією щитовидної залози.

В результаті встановлено, що у здорових чоловіків спостерігаються кореляційні зв'язки між рівнем тригліцеридів та СD4+-клітинами, ліпопротеїнами високої щільності та фагоцитарною активністю клітин, ліпопротеїнами високої щільності та Ig G, а також між ліпопротеїнами дуже низької щільності та СD4+-лімфоцитами, ліпей і CD8+-клітинами, коефіцієнтом атерогенності та Ig М.

Отримано дані про те, що у чоловіків при дисфункції щитовидної залози спостерігається зміна вмісту протизапальних цитокінів. Відбувається зменшення продукції найважливішого імунорегуляторного цитокіну інтерферону -у - маркера активованих Тh I типу - свідчить про перемикання імунної відповіді з Т-хелперів I типу на Т-хелпери II типу. При цьому відбувається зниження високочутливих рецепторів інтерлейкіну-2 (СD25+-лімфоцитів). Дослідження показує, що резистентність організму у боротьбі з вірусами визначається нормально працюючою щитовидною залозою, що дозволяє їй підтримувати вироблення інтерферону в клітинах.

Вищевикладене від німецьких та російських професорів узгоджується з протоколом лікування COVID-19 від лікарів Американської академії стовбурових клітин, від 07 березня 2020 р., де вони рекомендують ВООЗ: https://www.aascp.net/covid-19/;

Пропонований нами протокол відрізняється включенням селену Se та винятком цинку Zn. Обґрунтуванням застосування селену Se https://doi.org/10.1093/ajcn/nqaa095 - є дослідження, які встановили: «Рівень лікування в провінції Хубей, столицею якої є Ухань, був значно нижчим, ніж у всіх інших провінціях разом узятих (позначених поза Хубея): 13,2% порівняно з 40,6% відповідно. Відповідно, рівень смертності в провінції Хубей був значно вищим, ніж рівень смертності в провінціях за межами Хубей: 3,0% порівняно з 0,6% відповідно. Наприклад, г.Енші відомий своїм високим споживанням селену і статусом [середнє ± SD: 3,13 ± 1,91 мг/кг для жінок та 2,21 ± 1,14 мг/кг для чоловіків – порівняйте типові рівні у Хубей 0,55 мг/кг]. Споживання селену в Еньші у 2013 році становило 550 мкг/день». Властивості селену щодо придушення вірусів широко відомі.

З сучасних досліджень відомо (https://www.mimmun.ru/mimmun/article/view/764?locale=ru_RU), що Вітамін D надає гальмуючу дію на аутоімунні та алергічні реакції, що ушкоджують власні тканини, стимулює продукцію ендогенних антимікробних пептидів, що здійснюють ефективний захист організму при широкому спектрі інфекційних захворювань, включаючи такі як туберкульоз, вірусні інфекції, прокази та інші в тому числі коронавірус. Це доведено у роботі: https://www.grassrootshealth.net/wp-content/uploads/2020/04/Alipio-Vit-D-COVID-Severity-Preprint-04-22-2020.pdf Обстеження пацієнтів з COVID-19 показало, що 86% випадків серед пацієнтів з нормальним рівнем вітаміну D були легкими, тоді як 73% випадків серед пацієнтів з дефіцитом вітаміну D були важкими або критичними.

* Для кожного збільшення стандартного відхилення рівня вітаміну D ймовірність наявності легкого випадку порівняно з тяжким випадком була в 7,94 рази більша, а ймовірність легкого випадку порівняно з критичним випадком була в 19,61 разу більшою.

* Усі результати були статистично значущими. З високою ймовірністю саме Вітамін D керує «цитокіновим штормом», кореляція «цитокінового шторму» з низьким рівнем Вітаміну D відповідає сучасним знанням. Відповідними експериментальними дослідженнями це підтверджено.

Обов'язковим є приведення рівня вітаміну D в організмі до нормального рівня D 30 нг/мл (75 нмоль/л) або вище.

Окремо розглянемо особливості застосування йоду як ключового елемента. Лікарі-ендокринологи скажуть, що 300 мг йоду дуже велика доза, але її тут прописали провідні фахівці світового рівня https://www.aascp.net/covid-19/, оскільки від кількості йоду в організмі людини залежить робота щитовидної залози і стан імунної системи Однією з безпечних та ефективних органічних сполук йоду є БАЙ у формі «Йодіс-концентрату».

Він виробляється як концентрату і є дуже доступним. Цей продукт широко використовується в різних країнах світу (Україні, Німеччині, Казахстані (у ветеринарії), Словаччині, Угорщині, Південній Кореї та інших) як продукт для профілактики дефіциту йоду.З цього питання виконано низку фундаментальних клінічних досліджень в Україні та в інших країнах, які офіційно рекомендують використовувати БАЙ у формі «Йодіс-концентрату» з профілактичною метою в т.ч. та для дітей. Ніхто не чекав коронавірусу, але вивчення дії «Йодіс-концентрату» йшло своїм шляхом. Відмінність «Йодис-концентрату» від інших широко використовуваних сполук йоду, у тому числі лікарських препаратів, полягає в тому, що в системі "іон йоду - вода", у класичній ситуації з йодитом або йодатом утворюються асоціати зі слабких водневих зв'язків, а в " Йодіс-концентрате" - із сильних кисневих зв'язків. Цим пояснюється його висока біологічна активність, стійкість при зберіганні та термообробці, що підтверджується дослідженнями, виконаними "Institut Fur Lebensmitteluntersuchung und-forschung Lebensmittelchemiker W.Hollert", (ILF-W.Hollert-Mexikoring 13 m - 22297 Ham.

Повернемося до коронавірусу, БАЙ у формі «Йодіс-концентрату», найбільш зручний для орального прийому та максимально безпечний, у тому числі у великих дозах, що дає імунній системі організму можливість перемогти інфекцію. Традиційна йодована продукція: йодована сіль, сполуки йоду на синтетичних полімерах, препарати з вмістом молекулярного йоду та інші, у великих концентраціях можуть призвести до захворювання на гіпертеріоз.

Оно також, що і добова усталена офіційна норма до 350 мкг (0,35 мг) питання не вирішує.

На прикладі Японії, де реально вживається від 13 до 44 мг йоду на добу, вирішено питання щодо фактичного (на десятки років) продовження життя людей та істотного зменшення онкохворих, вирішена проблема резистентності організму до коронавірусу, але проблему хворого на коронавірус це теж ще не вирішує. Це говорить про те, що протокол Американської академії лікарів треба сприймати обґрунтованим. Чи були у світовій практиці приклади застосування великих добових норм йоду? Були. Швейцарський лікар А.-Ф. Куанде в 1819 році випробував добову дозу в 250 000 мкг (250 мг) на 150 хворих зобом з великим успіхом (Coindet J.-F. 198,1820).

Наступний вагомий аргумент: Всесвітньою організацією охорони здоров'я в 2017 прийнято новий документ - вказівки щодо використання при плануванні та реагуванні на радіологічні та ядерні надзвичайні ситуації. 2017. Licence: CC BY-NCSA 3.0 IGO.), згідно з якими пропонується у вищевказаних ситуаціях збільшення разового споживання йоду до 100 000 мкг (100 мг).

Зміцнення імунної системи треба проводити більш агресивно та цілеспрямовано, використовуючи всю міць державних органів, поки люди ще здорові.

До рецептури харчування дитячих садків, шкіл, університетів, підприємств та відомств обов'язково повинні бути включені продукти з біологічно активним йодом. Для жителів у періоди епідемії біологічно активний йод має бути доступним і поставлятися без оплати як життєво важливий лікарський препарат. Для бюджетів держав це буде значно дешевше за реалізовані зараз і заплановані в майбутньому витрати.

Щодо йоду пропонуємо те, що застосовуємо із 1998 року. Для профілактики необхідно постійно приймати добову норму споживання йоду та не створювати шокового стресу. Це підтверджено об'єктивними багаторічними позитивними результатами.

Ми готові розглянути всі питання щодо взаємовигідної співпраці, у тому числі ліцензійний продаж технології та «ноу-хау» виробництва «Йодіс-концентрату».

Реалізація проекту дозволить вирішити 3 задачі:

  1. Виконати існуючу державну програму щодо підвищення йодного статусу організму.
  2. Одночасно вирішити проблему SARS-CoV-2 COVID-19 для основної групи населення.
  3. Підвищити резистентність організму в осіб, які працюють із радіоактивними матеріалами, технологіями, та забезпечити готовність для подолання можливих радіологічних інцидентів.

У цьому листі ми упускаємо кілька десятків не менш унікальних продуктів, що виготовляються торговою маркою «Йодіс», кожен з яких здатний зайняти окрему унікальну нішу на ринку.

Нижче наводимо два найбільш актуальні.

Засіб гігієнічний профілактичний для догляду за слизовими оболонками «Йодис-календула», що виробляється за ТУ У 24.5-30631018-008:2009, у березні 2020 року отримав офіційний висновок від Державного науково-контрольного інституту біомів. застосування «Йодис-календули (дез.)» як дезінфектор проти коронавірусу, випробування показало віруліцидну дію на коронавірус ВРХ при кімнатній температурі (експозиції 1 хв.) 99, 994%.

Цим самим інститутом було вивчено вплив «Йодіс-концентрату + Se» на мікроорганізми (пробіотики). Отримані результати свідчать, що розмноження «хороших» бактерій зростає до 300%. Це ще один важливий позитивний фактор додаткового впливу йоду на нашу імунну систему.

Короткий фінансовий аналіз проекту.

Вартість препаратів на 1 особу на місяць:

регулярно:

  • BAI у вигляді "Iodis-concentrate + Se" 250 mkg PO bid - БАЙ у формі «Йодіс-концентрат + Se» 250 мкг - 3 $.
  • Vitamin C 200-500 mg/day Вітамін С – 1$.
  • Vitamin D 1000 IU QD Вітамін D - 4 $.

Разом для однієї людини: 8$/міс.

Для країни із населенням 100 млн. чол. - 800 млн. $ / міс. на рік (9міс.) - 7,2 млрд. $.

у періоди пандемії:

  • BAI у вигляді "Iodis-concentrate + Se" 4000 mkg PO bid - БАЙ у формі «Йодіс-концентрат + Se» 4000 мкг - 20 $.
  • Vitamin C 500 мг/день або дигідрокерцетин (taxifolin) 50 мг/день Вітамін С 500 мг/день або дигідрокверцетин 50 мг/день 1$ або 5$.
  • Vitamin D 2000 IU QD Вітамін D 2000 - 5 $.

У періоди пандемії (до 3-х міс.) – 30$.

Для країни із населенням 100 млн. чол. - 3 млрд. $ / міс. х 3 міс. = 9 млрд. $ (максимально).

Для негоспіталізованих пацієнтів:

  • BAI у вигляді "Iodis-concentrate + Se" 4000 mkg PO bid - БАЙ у формі «Йодіс-концентрат + Se» 4000 мкг - 20 $.
  • Vitamin C 2000 mg/day або dihydroquercetin (taxifolin) 100 mg/day - Вітамін С 2000 мг/день або дигідрокверцетин 100 мг/день 4$ або 10$. Vitamin D 5000 IU QD - Вітамін D 5000 - 10 $.
  • Антивірусний препарат за призначенням лікаря від 15 до 2000 $ за курс (у підсумковому розрахунку не враховується). У період захворювання (1міс.) – 35 $.

Для країни з населенням 100 млн. чол., при очікуваній кількості хворих до 3% - 3млн. чол. - 105 млн. $ / міс.

Інформацію підготували:
Директор ТОВ «НВК «Йодіс»,
професор, академік УТА Василь Мельниченко

Керівник проектів: Юрій Скрипкін

19.05.2020