Консультації та питання співробітництва за телефонами:

+380 (44) 332-33-19
+380 (44) 423-90-81
+380 (50) 331-78-72
jark@ukr.net

Зернобобові

Застосування технології "БТФ-ЙОДІС" при вирощуванні зернобобових культур
(горох, соя, квасоля, боби, а також люцерна)

  1. Обробка насіння бобових культур проводиться групою БТФ-Йодіс із розрахунку 3 л на 1 т насіння при використанні робочого розчину 10 л/т.
  2. Перше підживлення проводять у фазі 4-5 справжніх листків. Норма витрати БТФ-Йодіс-3-5 л/га. У цю фазу проводять обробку бобових культур гербіцидами, які можна поєднати у баковій суміші з "БТФ-Йодіс". При цьому норму внесення гербіцидів залежно від забруднення поля бур'янами можна зменшувати до мінімально рекомендованої для певної культури.
  3. Друге підживлення потрібно провести у фазі бутонізації рослин. Оскільки під бобові культури чисті азотні добрива не вносять, можна вносити складні добрива (наприклад, нітроамофоску та ін.). Якщо в ґрунті під посівом достатньо азоту, можна вносити фосфорно-калійні добрива в половинній нормі від розрахункової потреби для певної культури плюс "БТФ-Йодіс".

Особливо потрібно підкреслити важливість передпосівної обробки насіння бобових культур за технологією "БТФ-Йодіс", яка проявляється в інтенсивному розвитку прикореневих азотфіксуючих бульбочкових бактерій та іншої корисної мікрофлори, що

у свою чергу сприяє розвитку сильнішої кореневої системи (до 80 % і більше) та в наслідком всього рослини загалом.

Фінансові витрати всього на комплексне застосування технології "БТФ-Йодіс" - 50 у.о. (включаючи ПДВ), у тому числі обробка насіння - 10 у.о./га, перше підживлення - 40 у.о./га, друге - фосфорно-калійними добривами.

Економічна ефективність - дуже висока, вона обумовлюється приростом урожаю зернобобових культур до 60%, крім цього покращуються якісні показники білка, протеїну та вирощується екологічно чиста продукція.