Консультації та питання співробітництва за телефонами:

+380 (44) 332-33-19
+380 (44) 423-90-81
+380 (50) 331-78-72
jark@ukr.net

Кукурудза та соняшник

Застосування технології "БТФ-ЙОДІС" на кукурудзі та соняшнику

У повний комплект технології із застосування БТФ-Йодіс входять 3 етапи:

  1. Передпосівна обробка насіння кукурудзи та соняшника проводиться сільськогосподарськими машинами для протруювання (ПС-10, ПС-20 та ін.) за норми витрат БТФ-Йодис 3 л на 1 т насіння, з розрахунку робочої рідини – 10 л/т. Насіння після обробки бажано накривати поліетиленовою плівкою на 2-3 години, після чого його можна використовувати для посіву, при цьому виключається або зменшується на 50% потреба застосування протруйника;
  2. Перше підживлення проводиться у фазі 5-6 листочків і бажано перед розпушуванням міжрядь культури при нормі внесення БТФ-Йодис -5 л на 1 га площі при рекомендованій витраті робочої рідини - 200 - 250 л/га (можливе застосування в баковій суміші з гербіцидами);
  3. Друге підживлення проводиться в період до викидання мітелок (кукурудза), капелюшка (соняшника) зі складними мінеральними добривами в половинній нормі від розрахункової для конкретної культури. 

Дуже важливо знати, що внесення гербіцидів потрібно зменшити до рекомендованої мінімально норми. Це все зумовлюється каталізуючими властивостями "БТФ-Йодіс" на дію гербіциду.

На тих площах посівів, де мінеральні добрива не вносилися, проводиться третє позакореневе підживлення за норми витрат БТФ-Йодис-3 л на 1 га площі посіву. Економічна ефективність - збільшення врожаю соняшника від 20 до 40%, кукурудзи - до 25%, крім того, покращуються якісні показники білка, крохмалю, олії та скорочується внесення хімічних засобів захисту рослин, а це важливий фактор як в економічному, так і в екологічному плані.

Усього витрати на 1 га кукурудзи зернової та соняшника при комплексному застосуванні "БТФ-Йодіс" становлять 50 у.о./га, в т.ч. передпосівна обробка насіння - 10 у.о./га, перше підживлення - 40 у.о. /га, друга - внесення складних мінеральних добрив у половинній нормі від запланованої розрахункової.