Консультації та питання співробітництва за телефонами:

+380 (44) 332-33-19
+380 (44) 423-90-81
+380 (50) 331-78-72
jark@ukr.net

Бавовна

Технологічні рекомендації щодо застосування
"Йодіс-концентрату" та "БТФ-Йодіс" при вирощуванні бавовни

Використання "Йодіс-концентрату"

  1. Передпосівна обробка насіння бавовни плюс обробка вегетуючих рослин у фазі утворення коробочок "Сировиною для виробництва йодованих продуктів "Йодіс-концентрат" (ЙК) позитивно впливає на зростання та розвиток рослини, а саме збільшується:
    • висота рослини на 5 – 7%;
    • кількість розкритих коробочок на 50%;
    • урожай бавовни-сирцю на 32%.
  2. Технологія застосування ЙК:
    • Передпосівну обробку насіння бавовни проводять за добу або перед посівом культури - при концентрації йоду в робочому розчині - 0,35* мг/дм3 з використанням робочої рідини в нормі 20 л/т.
    • Обробку рослин під час вегетації проводять у фазу утворення коробочок – при концентрації йоду в робочому розчині – 0,2*мг/дм3. Розчиняють ЙК у 300 літрах води та вносять у ранкові або краще у вечірні години, коли температура повітря спадає.
Використання "БТФ - Йодіс" (БТФ)

  1. Окрім обробки насіння та рослин бавовни за технологією "Йодіс" пропонуємо провести випробування щодо впровадження у бавовни технології БТФ.
  2. Технологія БТФ - це комплексне застосування в агровиробництві екологічно чистих препаратів та добрив, складовими яких є біотрансформатори та біогумус із симбіозним набором грибів, бактерій, мікроелементів, виготовлених на основі розчину біологічно активного йоду.
  3. Застосування БТФ у виробництві бавовни.
    • Передпосівну обробку насіння бавовни проводять за добу або перед посівом культури - при нормі витрати БТФ 3 - 5 л/т, з використанням робочої рідини в нормі 20 л/т.
    • Перше підживлення - проводиться перед початком цвітіння при нормі БТФ 3 - 5 л/га, з використанням робочої рідини 300 л/га.
    • Друге підживлення - проводиться у фазі утворення коробочок при нормі БТФ 3 - 5 л/га, з використанням робочої рідини 300 л/га.

* Концентрації йоду в робочому розчині необхідно варіювати, що залежить від конкретних умов с/г виробництва.